Futbalista Filip Hološko o austrálskom angažmáne v interview Rádia SBS 3

O živote, úspechoch a aktivitách, radostiach i strastiach našich krajanov v Austrálii a na Novom Zélande informuje každý piatok náš žurnalistický kolega a krajan Andrej Bučko, vedúci slovenského vysielania Rádia SBS 3.

V pravidelnej 60-minútovej relácii pre Slovákov v Austrálii a na Novom Zélande (premiéru má každý piatok o 15.00 h), ale vďaka internetovým možnostiam prakticky pre všetkých našich krajanov na celom svete, odznie v programe aj inšpiratívny rozhovor s významným, príkladným a často úspešným krajanom.

Aktuálne v relácii pre našich krajanov odvysielanej v premiére v piatok 31. júla Andrej Bučko dával do pozornosti rozhovor so slovenským futbalovým reprezentantom Filipom Hološkom, ktorý prestúpil po vyše deviatich rokoch v Turecku, a z toho siedmich sezónach v Besiktase Istanbul, do Austrálie, kde podpísal dvojročnú zmluvu s popredným klubom A-League Sydney FC.

So želaním príjemného zážitku pripájame odklik na linku, cez ktorú si môžete na portáli Rádia SBS vypočuť rozhovor so slovenským futbalovým reprezentantom Filipom Hološkom.

 

POČÚVAJTE NA PORTÁLI  RÁDIA SBS:

http://www.sbs.com.au/yourlanguage/slovak/sk/content/filip-holosko?language=sk