Mlynky pozývajú na krst CD s ľudovými piesňami

Pri príležitosti 30. výročia vydania zbierky slovenských ľudových piesní z Mlynkov s názvom „Zahučali hory“ Kultúrny spolok PRE MLYNKY srdečne pozýva na prezentáciu jubilejného CD nosiča miestnych slovenských ľudových piesní v podaní Speváckej zložky Folklórneho súboru Pilíš a Pilíšskeho tria.
 

Prezentácia sa uskutoční v piatok 7. septembra 2012 o 19.00 h v Osvetovom centre v Mlynkoch. Organizátori, ako aj ich podporovatelia, sa tešia na Vašu účasť.
 
Najvýznamnejší podporovatelia a partneri našich aktivít:
 
Úrad pre Slovákov žijúcich v zahraničí; Úrad verejnej správy a spravodlivosti (Správa fondu Sándora Wekerleho); Celoštátna slovenská samospráva (Maďarsko); Samospráva obce Mlynky; Verejnoprospešná spoločnosť Legatum s.r.o.; Spoločnosť služieb FAIR Security s.r.o.; Kultúrny spolok PRE MLYNKY; Verejnoprospešná spoločnosť pre kultúru, informačné služby a vydavateľskú činnosť CROATICA; Slovenská samospráva Nového Budína – XI. obvodu Budapešti; Slovenské osvetové centrum; Filiálka sporiteľne Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezet v Mlynkoch (č. 11).