Naši a svetoví na RTVS: modelka Linda Pavlová

Slovenských modeliek je vo svete veľa. Linda Pavlová je vysoká, atraktívna plavovláska, ale trochu iná. Má výraznejšie ženské tvary, iskru v očiach a prirodzený úsmev. Možno práve týmito „zbraňami“ si získala nielen taliansky módny svet, ale aj ich kinematografiu. Rodáčku zo Žabokriek predstavila v nedeľňajšom cykle Rádia Slovensko RTVS Naši a svetoví Ľubica Hargašová.

Linda Pavlová nedávno prišla na niekoľko dní na Slovensko. Využila to aj Ľubica Hargašová, redaktorka Rádia Slovensko RTVS a počas stretnutia s modelkou vznikol rozhlasový mikroprofil so sympatickou mladou dámou, ktorá robí dobré meno Slovensku v temperamentnom Taliansku.

Stiahnuť audio súbor

 

V rodnej dedine pri Martine ju mnohí poznajú pod menom Linda Štroncerová, za hranicami používa priezvisko Pavlová. Prečo tá zmena, aj to sa dozvieme v nasledujúcej druhej časti rozhovoru Ľubice Hargašovej s úspešnou modelkou a tvárou talianskej kinematografie, ktorú viac poznajú na Apeninskom polostrove ako doma.

Stiahnuť audio súbor

 

Linda Pavlová počas stretnutia s úsmevom nenápadne prezradila, prečo je na Apeninskom polostrove taká úspešná: Taliani vraj veľmi veľa hovoria a menej robia. A ona je pravý opak. Nech jej to teda vyjde aj v Spojených štátoch amerických!