Naši a svetoví v Rádiu Slovensko: Silvester Pullman

Často sa pohybuje v spoločnosti najvyšších predstaviteľov ropných a energetických spoločností juhovýchodnej Ázie. Možno preto, že po úspešnom pôsobení v USA, v Španielsku, či v Holandsku sa rozhodol pre Áziu a už tri roky je na čele úspešnej spoločnosti. Slovák Silvester Pullman.

Spomínaná spoločnosť – Fleming Gulf v Kuala Lumpur – pripravuje pre odborníkov rôzne konferencie a partnerské stretnutia. Nuž a Silvester Pullman je jej generálnym riaditeľom. Počas návštevy Slovenska sa stretol aj s Ľubicou Hargašovou, redaktorkou Rádia Slovensko RTVS, v pravidelnej nedeľňajšej relácii o úspešných Slovákoch v zahraničí Naši a svetoví.

Stiahnuť audio súbor

 

Silvester Pullman pracoval v krajinách západnej Európy, aj za morom, ale zatúžil vyskúšať niečo nové. Obrovskou výzvou preň bolo založiť pobočku v Kuala Lumpur a postaviť ju na nohy. Po troch rokoch je s výsledkom spokojný. Silvester Pullman, generálny riaditeľ spoločnosti v juhovýchodnej Ázii , ktorá prepája špecifické oblasti podnikania so zdrojmi strategických informácií, hosť Ľubice Hargašovej.

Stiahnuť audio súbor