RSKS vo Viedni opäť roztočil lekcie tanečného aerobiku pre krajanky

Rakúsko-slovenský kultúrny spolok vo Viedni (RSKS) si dovoľuje upozorniť našich krajanov v hlavnom meste Rakúska a v jeho blízkom okolí, že od 3. septembra 2014 sa opäť naplno rozbehol pravidelný program TANEČNÉHO AEROBIKU. Cvičiteľka Katka pozýva každú stredu od 19.30 h do priestorov RSKS na Otto-Bauer Gasse 23/11 vo Viedni na užitočne vyplnené chvíle –zvýšite si svoju fyzickú kondíciu, stretnete sa s partiou veselých dám a po cvičení odídete domov s dobrým pocitom, že ste urobili niečo pre svoje telo.

Hodiny tanečného aerobiku zahŕňajú tanečné variácie rôznych tanečných štýlov ako je Latino, národné tance, hip hop, funk , klasický, jazzový i brušný tanec a pod.

Vstupné: na jedno cvičenie – lekciu je 5 eur, permanentka na 11 vstupov je v cene 50 eur, pre členky RSKS na celkom12 vstupov je cena permanentky 50 eur.

PROGRAM  RSKS NA SEPTEMBER 2014

Vážení priatelia, milí krajania žijúci vo Viedni a Rakúsku, ale aj Slováci v blízkom okruhu Viedne:  prehľad aktuálnych podujatí Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku v septembri 2014 nájdete pod linkom: http://www.slovaci.at/program.htmlzmena programu vyhradená.

 

Za vašu doterajšiu priazeň vám ďakujú, na stretnutia počas podujatí RSKS vo Viedni sa tešia a s úprimným pozdravom zostávajú

Ingrid Konrad, predsedníčka RSKS

Ingrid Žalneva, sekretariát RSKS

 

PRÍLOHA V PDF:

Program RSKS – september 2014