Sima Martausová a Tomáš Bezdeda v rozhlasovej Slovenskej mozaike

Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu ZET, pozýva vo štvrtok 13. augusta 2015 od 15.05 h k počúvaniu najmä tých, ktorých osloví tvorba dvoch mladých, talentovaných autorov a interpretov slovenskej populárnej hudby. Obidvaja – Simona Martausová aj Tomáš Bezdeda – spievajú po slovensky a texty svojich piesní si sami aj píšu.

Autorka relácie avizuje, že Slovenská mozaika v Rádiu  ZET bude aj vo štvrtok 13. augusta tradične pozostávať z dvoch častí. O nich už viac Viera Kučerová:

„V Slovenskej mozaike v jej prvej časti predstavíme Simonu „Simu“ Martausovú. Vyštudovala  Akadémiu umenia v Banskej Bystrici,  je členkou Radošinského naivného divadla  a spevu sa profesionálne začala venovať v roku 2009,   po výhre v Gospel talente.  Sama o sebe hovorí že je normálna baba,  ktorá má rada hudbu, kávu a egreše…

Autor a interpret slovenskej populárnej hudby, Tomáš Bezdeda sa teší veľkej priazni svojich fanúšikov.  O tom ako sa dostal k muzike porozpráva v druhej časti Slovenskej mozaiky," predoslala Viera Kučerová so želaním príjemného počúvania.

 

Reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA si môžete vypočuť na: http://www.zet.cz alebo 101,1 FM. V internetovom vysielaní si ju môžete vypočuť tri dni po odvysielaní v archíve rádia. O týždeň v repríze.

 

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA

POČÚVAJTE NA:

                                         http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio ZET pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA

Občianske združenie BONA FIDE s podporou MK ČR a ÚV ČR.