Spevák Peter Nagy exkluzívne na Rádiu SBS Melbourne

S ponukou aktuálneho vysielania Rádia SBS Melbourne sa nám z Austrálie ozval Andrej Bučko, šéfredaktor slovenskej redakcie Rádia SBS. Najmä tí naši krajania v zahraničí, ktorí obľubujú „klasiku“ slovenskej pop-rock muziky siahajúcej od 70. rokov minulého storočia až podnes, si určite prídu na svoje.

Andrej Bučko vo svojej informácii pre náš úradný web a portál píše: „V piatok 21. júna v deň zimného slnovratu (na Slovensku letného) sa aj my vrátime k jednému hosťovi spred štyroch rokov. Do Austrálie má prísť na druhé turné skvelý slovenský spevák Peter Nagy z Prešova, ktorý je aj známym skladateľom, básnikom a fotoreportérom. Stanica SBS Slovak program prinesie o 15. hodine na digitálnom okruhu SBS 3 exkluzívny rozhovor s Petrom Nagyom, ako aj tradičný telefonát kolegu Romana Rišu z Bratislavy, ďalšie správy, informácie a dve melódie.”
 

Rozhovor Andreja Bučka v Rádiu SBS Melbourne s vynikajúcim umelcom, legendárnym spevákom a skladateľom Petrom Nagyom, ktorý sa po štyroch rokoch vracia do Austrálie na turné, si môžete vypočuť po prekliknutí na:

http://www.sbs.com.au/yourlanguage/slovak/highlight/page/id/273460/t/Peter-Nagy/