Vo Viedni tancujú Slováci pre dobrú náladu i príjemnú únavu

Pre tých, ktorí vyznávajú pohyb v rytme tanca, je tu ideálna ponuka od Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku vo Viedni. Hodina tanečného aerobiku v priestoroch Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku (RSKS) na Otto-Bauer-Gasse 23/11 je na programe každý piatok už od aktuálneho týždňa! Prvá hodina tanečného aerobiku sa uskutoční už 8. marca 2013 od 18.00 do 19.00 h.

Hodina tanečného aerobiku, počas ktorej budete môcť nabrať nielen cit pre rytmus, koordináciu pohybov, ale aj niečo viac urobiť pre svoje zdravie či štíhlosť línie, sa bude niesť postupne v štýle zumba dance, latino, disco a pod. Okrem odhodlania a dobrej nálady si prineste so sebou pohodlný cvičebný úbor, tenisky alebo cvičky. Hodina tanečného aerobiku je pre všetky vekové kategórie, jej mottom, s ktorým všetkých pozýva cvičiteľka Katka, je: „Tancujme pre dobrú náladu, zábavu a príjemnú únavu!“

Vstupné na Hodinu tanečného aerobiku je 5,- eur.

Prehľad ďalších aktuálnych podujatí Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku vo Viedni nájdete pod linkom: www.slovaci.at – zmena programu je vyhradená.

 Na vašu účasť na podujatiach Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku vo Viedni sa teší jeho predsedníčka Ingrid Konrad.

Foto: sheknows.com