Fašiangová zábava Slovákov vo Viedni

Rakúsko-slovenský kultúrny spolok (RSKS) vo Viedni pozýva všetkých krajanov z Viedne i blízkeho okolia na Fašiangovú zábavu, ktorá sa uskutoční v utorok 12. februára 2013 od 18.00 do 22.00 h v priestoroch RSKS vo Viedni, Otto Bauer Gasse 23/11. Spolok si zároveň dovoľuje pozvať našich krajanov aj na ďalšie zaujímavé podujatia.

V utorok  12. februára bude na veselom fašiangovom večere hrať do tanca i dobrej nálady hudba Laca Košinára, organizátori  sa tešia na objavné a pestré fašiangové masky, pričom sú vítané dobroty z vlastnej kuchyne!

Prirodzene, že aj ďalšie februárové podujatia v sídle Rakúsko-slovenského spolu zaujmú. Najmä milovníci prívetivého slova si akiste prídu na svoje v pondelok 4. marca od 18.30 h – tentoraz ale v Radio Kultur Café na Argentienierstrasse 30/a, 1040 Wien – počas stretnutia s názvom Ženy v pohybe. Hosťom večera bude spisovateľka Etela Farkašová, ktorá pri príležitosti Medzinárodného dňa žien prinesie do Viedne kúsok písanej histórie slovenských žien v autorskom čítaní a následnej diskusii.

 Podrobnejšie o programe RSKS vo Viedni vo fotogalérii.