Naši a svetoví: Prešovčanka Monika Nagyová úspešná v Dubline

Je vysoká, štíhla a atraktívna blondínka. Monika Nagyová, rodáčka z Prešova, by mohla úspešne pôsobiť vari aj v modelingu. Vybrala sa ale iným smerom –už  dva roky pracuje v európskej centrále najväčšej americkej komunikačnej internetovej sieti v Dubline.

Spoločnosť oslávila 10 rokov svojej existencie a na konte má miliardu užívateľov. Ako sa dostala Prešovčanka Monika Nagyová do úspešnej spoločnosti, ktorá z Írska riadi strednú a východnú Európu, ale aj Afriku? Bola doma zagratulovať mame k narodeninám, zastavila sa aj v Bratislave a o svojej ceste za kariérou porozprávala redaktorke Ľubici Hargašovej v pravidelnej nedeľňajšej rubrike Rádia Slovensko Naši a svetoví.

Stiahnuť audio súbor

Atraktívna Prešovčanka  Monika Nagyová nevedela po francúzsky, ale za polroka sa stala vedúcou oddelenia v Paríži. Neuspokojila sa a hľadala ďalšie možnosti. Dnes úspešne pracuje v európskej centrále najväčšej americkej komunikačnej internetovej sieti v Dubline. A je spokojná, ako to potvrdila aj v ďalšej časti rozhovoru pre Rádio Slovensko.

Stiahnuť audio súbor

Odvážnym šťastie žičí. Presvedčila nás o tom dnes aj Prešovčanka Monika Nagyová, ktorá je zatiaľ jedinou Slovenkou, ktorá pracuje v európskej centrále najrozšírenejšej americkej komunikačnej internetovej sieti so sídlom v Dubline.