RSKS vo Viedni: Island očami Daniely a Michala Helienkovcov

S programom na celý mesiac marec sa nám ohlásili krajania z Rakúska – z Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku (RSKS) vo Viedni. Tento spolok je roky známy s príťažlivými podujatiami a najmä hosťami – Slovákmi z rôznych oblastí života, profesií, aktivít. Pričom počas tvorivých večerov na pôde RSKS neprezentujú iba seba, svoju tvorbu, ale podnecujú aj k poznávaniu iných ľudí, prostredí, krajín. K tomuto žánru možno zaradiť aj pozvanie Daniely a Michala Helienkovcov na večer vo štvrtok 5. marca 2015 o 19.00 h, ktorý nazvali výrečne: Island – cesta do stredu zeme.

Daniela a Michal Helienkovci precestovali Island vlastným autom a boli fascinovaní rozmanitosťou a farbami jeho divokej prírody. Svoje dojmy predstavia prostredníctvom fotografií, hudbou i rozprávaním.

Začiatok: 19.00 h v spolku RSKS na Otto-Bauer-Gasse 23/11, Viedeň. Vstupné: dobrovoľný príspevok

 

Už v stredu 4. marca od 19.10 h do 20.05 h je v sídle RSKS na Otto-Bauer-Gasse 23/11 vo Viedni na programe TANEČNÝ AEROBIK.

Vstupné: 5 €/ 1 lekcia, permanentka : 50 €-11 vstupov (pre členky RSKS 12 vstupov)

 

Prehľad aktuálnych podujatí Rakúsko-slovenského kultúrneho spolku vo Viedni nájdete pod linkom: http://www.slovaci.at/program.html – zmena programu vyhradená.

 

Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na stretnutie s Vami na našich podujatiach.

S pozdravom

Ingrid Konrad, predsedníčka RSKS

 

PROGRAM RSKS MAREC 2015