RSKS vo Viedni pozýva na hru Rozhodcovia

Rakúsko-slovenský kultúrny spolok vo Viedni pripravuje pre Slovákov žijúcich v Rakúsku viacero zaujímavých podujatí v mesiaci jún, zároveň dáva do pozornosti aj predchýr o ďalších chystaných programoch. Z aktuálnych júnových podujatí púta najmä divadelné predstavenie s názvom Rozhodcovia, ktoré sa uskutoční v pondelok 17. júna o 19.00 h v Theater Center Forum – Malá scéna na Porzellangasse 50 vo Viedni.

Divadelné predstavenie ROZHODCOVIA pojednáva o tom, ako zápas rozhodne o kariérnom postupe mužstva a hráčov do FIFA. Na povrch sa však vyplavia ich osobné problémy, a to so spoločným menom: Marianna. Kto z koho? Kto bude víťaz? Hra troch charakterov ponúka rôzne pohľady na život a veľa vtipných situácií.

V hre, ktorú režijne naštudoval Peter Mankovecký, sa predstavia členovia činohry SND Tomáš Maštalír, Vladimír Kobielsky a Branislav Bystriansky.

Hru ROZHODCOVIA uvedú v pondelok 17. júna o 19.00 h v Theater Center Forum – Malá scéna Porzellangasse 50 1090 Wien (U4- Friedensbrücke alebo električka 1,5,33,D Franz Josefs Bahnhof)

Vstupné: 20,00 EUR – nečlenovia,   18,00 EUR – členovia RSKS , 10,00 EUR – študenti.

Predpredaj a záväzné objednávky lístkov od 1. 6. 2013 počas úradných hodín v kancelárii spolku.

PROGRAM RSKS