Denisa Popluhárová v cykle Rádia Slovensko RTVS Naši a svetoví

Mala tesne po dvadsiatke, keď sa rozhodla vyskúšať si svoje schopnosti za morom, dnes má o štrnásť viac a je riaditeľkou oddelenia pre zvýšenie kvality predaja v prestížnej svetovej hotelovej sieti so sídlom v americkej Atlante. Žilinčanka Denisa Popluhárová si však nikdy nenechá ujsť vianočné sviatky u rodičov, prišla aj tohto roku a našla si čas na stretnutie s Ľubicou Hargašovou, autorkou cyklu Naši a svetoví v Rádiu Slovensko RTVS.

Stiahnuť audio súbor

Temperamentná a usmievavá Denisa Popluhárová je riaditeľkou oddelenia pre zvýšenie kvality predaja a služieb, prestížnej hotelovej siete so sídlom v USA, ktorá zastrešuje päťtisíc hotelov po celom svete. Práca ju nesmierne baví, dokázala by o nej hovoriť celé hodiny. Je ale ešte niečo, alebo niekto v jej živote, kto ju rád privíta po náročnom pracovnom týždni? Nenápadne vyzvedala Ľubica Hargašová.

Stiahnuť audio súbor

Už po Vianociach odletela Denisa Popluhárová plná energie z rodnej Žiliny späť do Atlanty. Tvrdí, že je to dávka na rok. Ktovie, na akom poste už bude, keď príde na budúce, lebo zdá sa, že šance na postup sú veľké.