Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Slovenské divadlo v Londýne v spolupráci s Úradom pre Slovákov žijúcich v zahraničí vás pozýva na predstavenie Extrém [nová norma]. Divadlo po prvýkrát uvedie v Bratislave svoju najnovšiu autorskú inscenáciu, ktorá mala úspešnú odozvu od divákov po premiére v Londýne a reprízach v Manchestri, Dubline a Bruseli. V auguste sa divadlo chystá s predstavením na jeden z najznámejších divadelných festivalov Edinburgh Fringe.

O inscenácii:
S nádychom satiry i nezbytnej vážnosti inscenácia v pestrej koláži scén a postáv zobrazuje kontrastné pandemické situácie. A hoci sa táto etapa nášho života už môže zdať vzdialená, umelecké spracovanie tvorcov kladie dôraz na prežívanie krízy než na samotnú udalosť, čím chce slúžiť ako zrkadlo na spochybňovanie názorov a vyzvať k novým perspektívam.

O divadle:
Slovenské divadlo v Londýne (STL) je divadlo s autorskými inscenáciami na aktuálne témy v slovenskom alebo anglickom jazyku, ktoré umožňuje umelcom zo Slovenska tvoriť vlastné predstavenia v zahraničí. Už niekoľko rokov hrá pre krajanov ale aj britské a medzinárodné publikum v Británii i vo svete.

Vstupné je dobrovoľné s nutnou registráciou na teatro.colorato@gmail.com. Do predmetu prosím uveďte „Rezervácia vstupeniek predstavenie Extrém“. V maily upresnite počet vstupeniek.

www.slovaktheatreinlondon.com

 

Go to Top