Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu Z, si do aktuálneho vydania pozvala pred mikrofón MUDr. DARINU BUJALKOVÚ, zástupkyňa primárky na Očnej klinike  GEMINY v Prahe v Krči. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu Z v sobotu a nedeľu – 24. a 25. apríla 2021, v čase od 7.00 do 8.00 h.

Hosťom Slovenskej mozaiky bude zástupkyňa primárky na Očnej klinike  GEMINY v Prahe v Krči MUDr. Darina Bujalková, ktorá má bohaté praktické skúsenosti z oblasti mikrochirurgie šedého zákalu, strabismu a laserových refrakčných zákrokov. Špecializuje sa na plastické operácie predného segmentu oka a tiež sa venuje diferenciálnej diagnostike a liečbe chorôb predného segmentu oka. V rozhovore sa dozvieme  aj  o tom, ako ovplyvnila pandémia  jej prácu a život, predoslala k pozvaniu započúvať sa do rozhovoru s Darinou Bujalkovou autorka relácie Viera Kučerová.

 

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve na:

http://bonafideos.cz/content/slovensk%C3%A1-mozaika-24-25-apr%C3%ADla-s-mudr-darinou-bujalkovou-0 

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA POČÚVAJTE NA:

http://www.radiozet.cz/

alebo 101,1 FM

RELÁCIE V ARCHÍVE:

http://www.bonafideos.cz/

 

Reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA pripravuje pre „Rádio Z“ Občianske združenie BONA FIDE s podporou  Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR

a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.