Vážení rodičia, milí študenti, Slovenská víkendová škola v Londýne vás v spolupráci s Úradom pre Slovákov žijúcich v zahraničí a divadlom Thalia Teatro pozýva na sériu víkendových vianočných aktivít pre krajanské deti počas mesiaca december 2021, ku ktorým sa môžete pridať buď osobne v centrálnom Londýne alebo diaľkovo z celého sveta. Týmito aktivitami ukončíme prvý semester školského roka 2021/2022 (tradičné vyučovania prebiehajú bez prestávky do piatka 3. decembra 2021), pričom na všetky aktivity v rámci Slovenských krajanských Vianoc je nevyhnutné sa registrovať cez priložené odkazy nižšie.

Tieto registračné formuláre sú automaticky vo „Waiting List“ móde pre reguláciu hostí – miesto máte isté, len čo vám príde potvrdenie o presunutí z waiting listu. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás!

PROGRAM

Sobota 4/12/2021 – 2pm-5pm vo Fitzrovia Community Centre
Slovenské ľudové Vianoce v centrálnom Londýne (£9)

Stretnutie s Mikulášom a jeho pomocníkmi za sprievodu ľudových dielní, maľovania na tvár, vianočných dobrôt, vareného vína a darčekov od Mikuláša. Pridať sa k nám môžete v akomkoľvek čase (všetky aktivity budú dostupné počas celej akcie), avšak kvôli regulácii počtu účastníkov (v rámci COVID-19 obmedzení) je potrebné špecifikovať časový interval, kedy sa chcete stretnúť s Mikulášom a taktiež vašu preferenciu mikulášskeho balíčka cez tento formulár: https://slovaklearning.corsizio.com/…/61897f442f5cfc5a3…

Sobota 4/12/2021 – 10am-5pm cez ZOOM
Čertovské dielne (zdarma)

Virtuálne tvorivé dielne so zábavným nezbedníkom čertom pre tých, ktorí sa nevedia dopraviť osobne do Londýna na Stretnutie s Mikulášom. Prosíme, registrujte sa iba v prípade, že sa budete vedieť danej aktivity zúčastniť / prípadne nás vopred informujte, ak sa zmenia vaše okolnosti, aby sme miesto vedeli posunúť. Prípadnú neohlásenú neúčasť budeme zohľadňovať pri registráciách na naše aktivity v budúcnosti.
Registrácia: https://slovaklearning.corsizio.com/…/618a81f82f5cfc60a…

Sobota 11/12/2021 a sobota 18/12/2021 – 10am-6pm cez ZOOM
V ľudovom divadle pána Dobšinského – vianočná edícia (zdarma)

Vianočná séria online interaktívnych divadelných dielní „V ľudovom divadle pána Dobšinského“. Dielne budú inšpirované rozprávkami Lomidrevo a Janko Hraško, pričom na seba nadväzujú, preto prosíme o registráciu iba, ak sa môžete zúčastniť oboch sobôt. Prípadnú neohlásenú neúčasť budeme zohľadňovať pri registráciách na naše aktivity v budúcnosti.
Registrácia: https://slovaklearning.corsizio.com/…/618a81f82f5cfc60a…

Prosíme, neváhajte nás kontaktovať, ak máte nejaké otázky. Tešíme sa na vás!