Slovak Global Network (SGN) prepája komunity, firmy, neziskové organizácie, angažovaných jednotlivcov, Slovákov doma aj v zahraničí. Vytvára priestor na zviditeľnenie ich dobrých nápadov a aktivít. Podporuje medzioblastnú a medzisektorovú spoluprácu, čím napomáha rozvoju Slovenska.  V súčasnosti má SGN tri základné aktivity: digitálna platforma, séria online diskusií GLOBÁLNE DOMA a summit, ktorý plánuje na jeseň 2021.

Aktuálne pripravuje SGN nové marketingové materiály, okrem nich aktuálne aj  online diskusiu GLOBÁLNE DOMA: Spoluprácou k spolupatričnosti, ktorá sa uskutoční štvrtok 29. apríla 2021 o 18.00 h. Na tomto linku – https://spolupracoukspolupatricnosti.eventbrite.com nájdete bližšie informácie a samotnú registráciu. Pôjde už o tretiu zo série diskusií. Ak by bol záujem pozrieť si predchádzajúce, nájdete ich na  Youtube kanáli.

Aktuálna online diskusia bude viac zameraná na Slovákov žijúcich v zahraničí, keďže partnerom podujatia sú Slovak Professionals in New York a medzi hosťami bude aj Katarína Králiková z MZVEZ SR.