Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu Z, si do aktuálneho vydania pozvala pred mikrofón JITKU KLETT, módnu návrhárku a dizajnérku. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu Z v sobotu a nedeľu – 22. a 23. mája 2021, v čase od 7.00 do 8.00 h.

„Hosťom Slovenskej mozaiky bude módna návrhárka  a dizajnérka Jitka Klett,  majiteľka a zakladateľka známej módnej značky a módnych salónov v Košiciach a v Prahe. Na autorských módnych show Jitky ako aj na Fashion Week po celom svete nájdete okrem odevných modelov aj autorskú kolekciu jej kabeliek, topánok, plaviek, šperkov, a dokonca aj vlastný parfém. Už 27 rokov dokazuje, že má  úspech v módnom priemysle.  V Čechách, na  Slovensku ale aj vo svete ju  poznajú pod značkou Jitka Klett,“ predoslala k pozvaniu započúvať sa do rozhovoru s JITKOU KLETT autorka relácie Viera Kučerová.

 

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve na:

http://bonafideos.cz/content/slovensk%C3%A1-mozaika-22-23-m%C3%A1ja-s-jitkou-klett-0

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA POČÚVAJTE NA:

http://www.radiozet.cz/

alebo 101,1 FM

RELÁCIE V ARCHÍVE:

http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio Z pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA Občianske združenie BONA FIDE s podporou Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.