Do 16. októbra 2022 si môžu mladí Slováci a Slovenky v zahraničí podať prihlášku na dvojmesačný online program Nexteria Global HUB, ktorý im cez rozvojové aktivity umožní osobnostne sa posunúť vpred, získať zručnosti cez workshopy, prepojiť sa s firmami alebo neziskovkami na Slovensku a touto cestou pomáhať Slovensku aj zo zahraničia.

Účastníkov čakajú online vzdelávacie aktivity, dlhodobá ponuka pracovných príležitostí a mix offline a online socializačných aktivít a stretnutí. Aktivity prebiehajú každý utorok vo večernom čase.

„Nexteria Global je pre každého mladého Slováka a Slovenku v zahraničí, ktorého/ktorú zaujíma dianie na Slovensku a chce prispievať k jeho zlepšeniu aj zo zahraničia.

Aj tento rok otvárame program Nexteria Global HUB, v ktorom prepájame Slovákov a Slovenky v zahraničí s inšpiratívnymi ľuďmi a iniciatívami na Slovensku cez diskusie, kariérne príležitosti a socials. Pridaj sa k viac než 140 úspešným absolventom, prihlás sa TU do 16.10.!

6  Rozvojových aktivít: 

  • Diskusie: Pomôžu ti spoznať inšpiratívnych ľudí a dozvedieť sa o politickej situácií, podnikateľskom prostredí a aktuálnom dianí na Slovensku.
  • Workshopy: Pomôžu ti vylepšiť si svoje prenosné zručnosti ako biznis analytika, argumentácia, digitálne a marketingové zručnosti či prezentačné zručnosti.
  • Aktivity sa budú konať raz týždenne vždy v utorok vo večerných hodinách. Dáme ti o nich vedieť v predstihu.

1  Zahraničná komunita: 

  • Staneš sa súčasťou komunity mladých Slovákov a Sloveniek žijúcich v zahraničí a spoznáš tak mnoho nových a inšpiratívnych ľudí, ktorí študujú či pracujú vo svete či práve v krajine, kde pôsobíš aj ty!

3  Social aktivity:

  • Počas trvania programu ťa podporíme v spoznávaní Slovákov a Sloveniek po celom svete pomocou zábavných socializačných aktivít.

+  Neobmedzené príležitosti: Stáže, absolventské pozície, projekty a neziskovky

  • Počas celého priebehu HUBu a aj po jeho absolvovaní budeš mať prístup k zaujímavým pracovným príležitostiam a projektom, do ktorých sa budeš môcť zapájať.

Týmto to ale nekončí! Po úspešnom absolvovaní HUBu získaš certifikát a len za symbolický mesačný poplatok sa môžeš aj naďalej zapájať do diskusií a socials.

To všetko len za 35 Eur alebo 25 Eur, ak ste dvaja. Sme nezisková organizácia a členské v tomto programe je použité výlučne na chod organizácie. Program Nexteria Global HUB má trhovú hodnotu stovky Eur. Ty platíš len 35 Eur (alebo 2×25 Eur ak sa prihlásite dvaja naraz). Prihlás sa čo najskôr a údaje potrebné k platbe ti zašleme e-mailom. Všetky získané financie sú použité na náklady spojené s organizovaním vzdelávacích aktivít.“

Viac informácií nájdete na webe Nexteria Global:
https://nexteria.sk/global/