Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu Z, si v aktuálnom vydaní publicistického rozhlasového „dvojtýždenníka“ pozvala k mikrofónu  DUŠANA HRONCA, ktorý, okrem toho, že sa venuje umeleckému remeslu, hrá aj na akustickej gitare. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu Z v sobotu 14. augusta a v nedeľu 15. augusta  zakaždým od 7.00 do 8.00 h.

Hosťom Slovenskej mozaiky bude Ing. Dušan Hronec. Vyštudoval dizajn na Drevárskej fakulte na Technickej univerzite vo Zvolene. Od čias štúdií sa však venuje umeleckému rytectvu kovov a gravírovaniu,  ako aj  hre na akustickú gitaru. V rozhovore s Dušanom Hroncom sa dozviete, čo ho priviedlo k umeleckému remeslu aj to,  ako si s kapelou zahral na festivale  v USA a aké miesto má v jeho živote hudba,“ predoslala k pozvaniu započúvať sa do rozhovoru s DUŠANOM HRONCOM autorka relácie Viera Kučerová.

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve: 

http://bonafideos.cz/content/slovensk%C3%A1-mozaika-s-du%C5%A1anom-hroncom

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA  POČÚVAJTE NA:

http://www.radiozet.cz/ alebo 101,1 FM

RELÁCIE V ARCHÍVE: http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio Z pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA Občianske združenie BONA FIDE s podporou Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.