Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu Z, si v aktuálnom vydaní publicistického rozhlasového „dvojtýždenníka“ pozvala k mikrofónu   slovenskú divadelnú a filmovú herečku ZUZANU KRONEROVÚ. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu Z v sobotu 4. a v nedeľu 5. decembra  – zakaždým od 7.00 do 8.00 h.

„Hosťom Slovenskej mozaiky bude slovenská divadelná a filmová  herečka Zuzana Kronerová.   Často nakrúca s českými filmovými režisérmi. V roku 2001 sa stala držiteľkou Českého leva za vedľajší herecký výkon vo filme Divoké včely a v r. 2018  za hlavný herecký výkon vo filme Bába z leduV poslednom roku naštudovala v pražských divadlách tri inscenácie a nakrútila niekoľko českých filmov.  V Slovenskej mozaike nám porozpráva ako sa stíha presúvať z Bratislavy do Prahy, ako zvláda češtinu na pražských javiskách a ako sa Praha stala jej druhým domovom,“ avizuje k pozvaniu započúvať sa do rozhovoru so ZUZANOU KRONEROVOU autorka relácie Viera Kučerová.

 

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve:  

http://bonafideos.cz/content/slovensk%C3%A1-mozaika-so-zuzanou-kronerovou-0

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA  POČÚVAJTE NA  http://www.radiozet.cz/ alebo 101,1 FM

RELÁCIE V ARCHÍVE: http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio Z pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA Občianske združenie BONA FIDE s podporou Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.