Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu Z, si do aktuálneho vydania pozvala pred mikrofón PETRA PECHU, muzikálového herca a speváka. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu Z v sobotu a nedeľu – 5. a 6. júna 2021, v čase od 7.00 do 8.00 h.

„Hosťom Slovenskej mozaiky bude muzikálový herec a spevák Peter Pecha. Pochádza zo Slovenska,  je  hviezdou českých muzikálov a držiteľom  Ceny Thálie 2017 za hlavnú postavu Rockyho v muzikály Rocky. Študoval  na JAMU v Brne, kde sa zoznámil so svojou manželkou Kateřinou. V súčasnosti žijú v Prahe. Peter Pecha si herecké sny plní nielen účinkovaním v muzikáloch, ale aj v činoherných divadlách, ako  napríklad  v Divadle Bez zábradlí,  či v Studiu Dva. Zanedlho predstaví aj svoj prvý singel a videoklip. Muzika je neoddeliteľnou súčasťou jeho života.  Dôležitá je pre neho aj slovenská časť rodiny, za ktorou sa rád vracia do rodného mestečka Gbely,“ predoslala k pozvaniu započúvať sa do rozhovoru s PETROM PECHOM autorka relácie Viera Kučerová.

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve na:

http://bonafideos.cz/content/sllovensk%C3%A1-mozaika-5-6-j%C3%BAna-s-petrom-pechom

RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA POČÚVAJTE NA:

http://www.radiozet.cz/

alebo 101,1 FM

RELÁCIE V ARCHÍVE:

http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio Z pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA Občianske združenie BONA FIDE s podporou Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.