Stálu konferenciu Slovenská republika a Slováci žijúci v zahraničí 2022, ktorá sa bude konať 28. a 29. októbra 2022, môžu krajania sledovať naživo aj z pohodlia domova. Otázky na príspevky delegátov budú môcť klásť pomocou jednoduchej aplikácie cez internet priamo v čase konferencie.

Slováci žijúci v zahraničí a všetci záujemcovia o tému slovenskej diaspóry budú môcť sledovať diskusiu online cez aplikáciu ZOOM. Stačí pri registrácii cez špeciálny odkaz uviesť len svoje meno a emailovú adresu.

Registráciu pre záujemcov o online sledovanie konferencie nájdete na tomto odkaze:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_3gWCxIaJTjShofbeHj_k0w

Po zaregistrovaní príde záujemcom na uvedený email odkaz na pripojenie, ktorý bude platný počas celého trvania konferencie.

Otázky bude možné klásť priamo do chatu aplikácie ZOOM, avšak odporúčame použiť jednoduchú aplikáciu na kladenie otázok SLIDO, kde je možnosť hlasovať a tak uprednostniť takú otázku, ktorá zaujíma najviac divákov:

SLIDO nájdete na tomto odkaze, stačí zadať svoje meno a súhlasiť so spracovaním osobných údajov (len pre účely daného použitia Slido):
https://app.sli.do/event/hoNyCZ21BvYnHGQqyrMpyg

alebo na webe www.slido.com do modrého políčka napíšte kód #stalakonferencia2022

QR kód na pripojenie:

Viac informácií o konferencii nájdete na tomto odkaze:
https://www.uszz.sk/stala-konferencia-slovenska-republika-a-slovaci-zijuci-v-zahranici-2022-sa-bude-venovat-koncepcii-statnej-politiky-sr-voci-krajanom/

 

Podrobný program konferencie (.pdf)

 

Záznam z konferencie bude zverejnený na webovej stránke ÚSŽZ.